اجرای دوباره نمایشی از ریما رامین‌فر و پژمان جمشیدی- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

    Home/اخبار روز / اجرای دوباره نمایشی از ریما رامین‌فر و پژمان جمشیدی- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

اجرای دوباره نمایشی از ریما رامین‌فر و پژمان جمشیدی- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

خبرگزاری ایسنا: علی سرابی نمایش «آن سوی آینه» را به مدت حدود یک ماه و بدون تمدید، بار دیگر روی صحنه می‌برد.

این کارگردان و بازیگر نمایش «آن سوی آینه» در گفت‌وگویی با ایسنا درباره اجرای دوباره این نمایش که زمستان سال گذشته در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا شده بود، بیان کرد: قرار بود این نمایش پس از یک وقفه ۲۰ روزه اجرا شود اما به دلیل برنامه بازیگران و مشغله‌هایی که وجود داشت به تعویق افتاد و قرار است از ۱۹ فروردین‌ماه دوباره اجرا شود
خبرگزاری ایسنا: علی سرابی نمایش «آن سوی آینه» را به مدت حدود یک ماه و بدون تمدید، بار دیگر روی صحنه می‌برد.

اجرای دوباره نمایشی از ریما رامین‌فر و پژمان جمشیدی

او درباره نمایش «آن سوی آینه» هم توضیح داد: اصولا در کارهایی که اجرا می‌کنم از هجویات و زیاده‌گویی و خنداندن یا گریاندن مخاطب به هر قیمت خودداری می‌کنم، متنی که انتخاب شده هم یک کمدی درام فرانسوی از فلوریان زلر، نویسنده‌ای فرانسوی است که در دنیا شناخته شده و مطرح است و متن آن هم با استقبال خوبی در فرانسه روبرو شده است. این متن با وجود کمدی بودن درون‌مایه تلخی دارد و راجع به زندگی زناشویی و ارتباط زوج‌ها با یکدیگر است و منطبق با حال و روز جامعه امروز ما نوشته شده به طوری که در دور قبلی عده‌ای از من می‌پرسیدند که آیا متن ایرانیزه شده یا خیر؟ در حالی که من هیچ تغییری در آن ایجاد نکردم.

در خلاصه داستان «آن سوی آینه» آمده است: یه شب خوابیدی صبح بلند شدی زنت رو ترک کردی. من که هرگز نمی‌تونم همچین کاری بکنم! چون می‌ترسم دلش رو بشکونم. بعدش هم اصلا درست نیست، تا با زنت حرفت میشه خداحافظ شما؟! ما رفتیم سراغ یکی دیگه؟!

سرابی با بیان اینکه تغییری در گروه بازیگران این نمایش وجود نخواهد داشت، گفت: معتقدم تا وقتی یک نمایش مخاطب دارد و صاحب اثر هم آن را دوست دارد می‌تواند به اجرا برسد اما این بار تعداد اجراها کمتر خواهد بود و دیگر تکرار نخواهد شد.

او افزود: البته این را در نظر داشتیم که اجرای جدید در سالنی دیگر انجام شود، اما در نهایت قرار شد با هماهنگی آقای قاسم جعفری ، به دلیل استقبال خوبی که از این کار پس از ۴۰ شب اجرا شد بار دیگر در «شهرزاد» روی صحنه رود. البته این بار ساعت اجرا متفاوت خواهد بود و به دلیل آنکه انتقادهایی در اجرای قبلی نسبت به دیر بودن ساعت اجرا شنیده بودیم در دور جدید ساعت ۱۹:۳۰ میزبان مخاطبان خود هستیم.

 ریما رامین‌فر، مارال بنی‌آدم، علی سرابی و پژمان جمشیدی بازیگران این نمایش هستند.

این کارگردان و بازیگر نمایش «آن سوی آینه» در گفت‌وگویی با ایسنا درباره اجرای دوباره این نمایش که زمستان سال گذشته در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا شده بود، بیان کرد: قرار بود این نمایش پس از یک وقفه ۲۰ روزه اجرا شود اما به دلیل برنامه بازیگران و مشغله‌هایی که وجود داشت به تعویق افتاد و قرار است از ۱۹ فروردین‌ماه دوباره اجرا شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *