احتمال نشست چین، روسیه و کره‌ شمالی + نیمار: پدرم درباره آینده‌ام تصمیم نمی‌گیرد- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

    Home/اخبار روز / احتمال نشست چین، روسیه و کره‌ شمالی + نیمار: پدرم درباره آینده‌ام تصمیم نمی‌گیرد- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

احتمال نشست چین، روسیه و کره‌ شمالی + نیمار: پدرم درباره آینده‌ام تصمیم نمی‌گیرد- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

خبرگزاری ایسنا: یک پایگاه اینترنتی روسیه به نقل از یک خبرنگار روسی گزارش داده که قرار است رهبران روسیه، چین و کره شمالی یک نشست مشترک در 9 ژوئن در بندر کینگ دائو چین داشته باشند
خبرگزاری ایسنا: یک پایگاه اینترنتی روسیه به نقل از یک خبرنگار روسی گزارش داده که قرار است رهبران روسیه، چین و کره شمالی یک نشست مشترک در 9 ژوئن در بندر کینگ دائو چین داشته باشند.

گولونین مدعی شده که این خبر را با استناد به اطلاعاتی که از سوی یک سازمان متعلق به مخالفان چینی در هنگ کنگ کسب کرده، اعلام می‌کند. این سازمان با عنوان «مرکز اطلاع رسانی جنبش حقوق بشر و دموکراسی در چین» معرفی شده است. با این حال منابع رسمی این خبر را تایید نکرده‌اند.

 پایگاه اینترنتی پراودای روسیه گزارش داد که واسیلی گولونین خبرنگار روس مدعی شده که قرار است یک نشست سه جانبه میان ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه، شی جینپینگ، رئیس جمهور چین و کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در 9 ژوئن در بندر کینگ دائوی چین اتفاق بیفتد.

گفته شده که این دیدار قرار است به مناسبت برگزاری اجلاس سازمان همکاری‌های شانگهای در تاریخ 9 و 10 ژوئن در بندر کینگ دائو صورت بگیرد. ولادیمیر پوتین نیز به این اجلاس دعوت شده است.

——————-

خبرگزاری ایسنا: مهاجم پاری سن ژرمن اعلام کرد پدرش درباره آینده‌اش تصمیم‌گیری نمی‌کند و خود این کار را انجام می‌دهد
بازیکن پاری ‌سن‌ ژرمن در مورد جام جهانی، اظهار کرد: این جام جهانی من نیست، جام جهانی تیم‌ ‌ملی برزیل خواهد بود.

خبرگزاری ایسنا: مهاجم پاری سن ژرمن اعلام کرد پدرش درباره آینده‌اش تصمیم‌گیری نمی‌کند و خود این کار را انجام می‌دهد.

او به زندگی در پاریس اشاره کرد و گفت‌: هنوز تسلط کامل بر زبان فرانسوی ندارم اما تقریبا خود را با شرایط جدید وفق داده‌ام. فرانسوی صحبت کردن خوب است. در اوقات فراغتم در کنار دوستان و خانواده‌ام هستم.

نیمار در یک مصاحبه با مجله برزیلی VIP درباره پدرش، آینده‌اش و پاری ‌سن‌ ژرمن صحبت کرد. مهاجم برزیلی گفت‌: پدرم در مورد آینده‌ام تصمیم‌گیری نمی‌کند. این من هستم که تصمیم می‌گیرم. او بهترین مشاوری است که دارم ولی تصمیم نهایی را خودم می‌گیرم. پدرم مراقب مسائل دیگری است تا من بتوانم به خوبی در حرفه‌ام کار کنم. چیزی که من را به شدت اذیت و ناراحت می‌کند، حرف‌هایی است که رسانه‌ها در مورد خانواده‌ام می‌گویند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *