انتشار تصاویر کاپیتان مارول در حال آموزش نظامی- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

    Home/اخبار روز / انتشار تصاویر کاپیتان مارول در حال آموزش نظامی- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

انتشار تصاویر کاپیتان مارول در حال آموزش نظامی- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

Posted in اخبار روز printfa 0

گیمفا: جدیدترین تصاویر از ستاره‌ی فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول)، بری لارسون (Brie Larson) در حال آموزش نظامی منتشر شدند
چیز زیادی به همراه این تصاویر منتشر نشده جز اینکه لارسون در یک سال گذشته به یک خلبان و ابر قهرمان تبدیل شده است، این تصاویر تایید می‌کنند که کاپیتان مارول از یک نردبان نظامی در حال بالا رفتن است. این فیلم زمان آموزش دیدن او بعنوان خلبان و قبل از بدست آوردن نیروی ابر قهرمانی‌اش و مبارزه در جنگ بین کهکشانی همراه با S. H. I. E. L. D را نشان می‌دهد.

گیمفا: جدیدترین تصاویر از ستاره‌ی فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول)، بری لارسون (Brie Larson) در حال آموزش نظامی منتشر شدند. اگرچه کاپیتان مارول را در Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت) که ماه بعد اکران می‌شود، نخواهیم دید، او یک سال است که مشغول بازی در فیلم سولوی خود است. کارول دنورز که چندین بار در دنیای سینماتیک مارول دیده شده، در فیلم سولوی خود بازی می‌کند، فیلمی که او را در میانه جنگ بین کهکشانی در سال ۱۹۹۰ نشان می‌دهد.

از آنجایی که قبلا اسمی از کاپیتان مارول، ابر قهرمان قدرتمند و جنگ کری-اسکرول در دنیای مارول برده نشده بود، طرفداران بر این باورند که کاپیتان مارول در خط زمانی متفاوتی نشان داده می‌شود و نسخه متفاوتی از دنیای مارول در دهه ۹۰ است. همه باید تا سال ۲۰۱۹ صبر کنند تا ببینند این فیلم چه چیزی در چنته دارد.

صفحه توییتر سایت خبری Just Jared جدیدترین تصاویر کاپیتان مارول را منتشر کرده است. این تصاویر که در لینک توییتر زیر این پست وجود دارد، قابل مشاهده هستند، کارول دنورز را در حال تمرین برای نیروی هوایی نشان می‌دهد که از یک طناب بالا می‌رود.

تصاویر کاپیتان مارول در حال آموزش نظامی منتشر شد

تصاویر کاپیتان مارول در حال آموزش نظامی منتشر شد

اوایل این هفته لارسون و لاشنا لینچ (Lashana Lynch) هر دو با لباس‌های دهه ۹۰ سر صحنه فیلم کاپیتان مارول دیده شدند. لینچ این نقش را از دوواندا وایز (DeWanda Wise) گرفت و تصور می‌شود نقش مونیکا رامبو را در این فیلم بازی کند اما هنوز چیزی در این باره تایید نشده است. این احتمال وجود دارد که تصاویر و ویدئوهای بیشتری از این فیلم در آینده منتشر شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *