روند تولید گوشی گلکسی اس ۱۰ شروع شد + پرسپولیس – السد؛ در اوج ابهام و استرس- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

    Home/اخبار روز / روند تولید گوشی گلکسی اس ۱۰ شروع شد + پرسپولیس – السد؛ در اوج ابهام و استرس- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

روند تولید گوشی گلکسی اس ۱۰ شروع شد + پرسپولیس – السد؛ در اوج ابهام و استرس- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

وبسایت دیجی‌کالامگ – مجید نوردوست: در جدیدترین گزارش‌ها به این موضوع اشاره شده که شرکت سامسونگ روند تولید تراشه‌ای که قرار است روی گوشی گلکسی اس ۱۰ قرار بگیرد را شروع کرده است
وبسایت دیجی‌کالامگ – مجید نوردوست: در جدیدترین گزارش‌ها به این موضوع اشاره شده که شرکت سامسونگ روند تولید تراشه‌ای که قرار است روی گوشی گلکسی اس ۱۰ قرار بگیرد را شروع کرده است.

شرکت سامسونگ سال گذشته از تراشه اگزینوس ۹۸۱۰ و اسنپ‌دراگون ۸۴۵ برای گلکسی اس ۹ استفاده کرده بود. باتوجه به خبری که از رسانه‌های چینی به بیرون درز کرده است سامسونگ روند تولید تراشه جدید برای اس ۱۰ را شروع کرده است. این تراشه قطعا اواخر سال ۲۰۱۸ معرفی خواهد شد. با توجه به شایعات منتشر شده تراشه جدید با نام اگزینوس ۹۸۲۰ شناخته می‌شود. گفته شده این تراشه به مودم نسل پنجم یا ۵G هم مجهز شده است.

شایعات می‌گویند که تراشه اگزینوس ۹۸۲۰ شرکت سامسونگ با تکنولوژی ۷ نانومتری ساخته خواهد شد که باعث می‌شود از نظر ابعاد کوچک‌تر از مدل قبلی باشد و مصرف انرژی کمتری هم داشته باشد.

لازم به ذکر است که سامسونگ از این تراشه برای گلکسی نوت ۹ استفاده نخواهد کرد. گوشی گلکسی نوت ۹ که به احتمال زیاد در تابستان ۹۷ معرفی می‌شود با تراشه اگزینوس ۹۸۱۰ راهی بازار می‌شود که روی گلکسی اس ۹ قرار گرفته بود.

روند تولید گوشی گلکسی اس ۱۰ شروع شد

——————-

ورزش سه: روز گدشته باقی مسابقات هفته پنجم لیگ قهرمانان در منطقه غرب برگزار شد تا بخشی از تیم های صعود کننده به مرحله بعدی مشخص شوند
ورزش سه: روز گدشته باقی مسابقات هفته پنجم لیگ قهرمانان در منطقه غرب برگزار شد تا بخشی از تیم های صعود کننده به مرحله بعدی مشخص شوند. الجزیره در دیداری دراماتیک، نتیجه بازی رفت را تکرار کرد تا حذف الغرافه در قطر را رقم بزند، الاهلی هم با 2 گل تیم ساغلام را از پیش رو برداشت تا راهی مرحله بعدی شود.

اما به هر حال، در گروه اول شانس الاهلی عربستان برای صدرنشینی بیشتر است و پرسپولیس هم برای محکم کاری، باید به عنوان تیم نخست راهی مرحله بعدی شود. همچنین باید در نظر داشت که صعود به عنوان سرگروه، فرصت بازی برگشت در خانه و رقم زدن سرنوشت در ورزشگاه خانگی را پدید می آورد؛ البته به شرطی که بازی در زمین بی طرف و برابر عربستانی ها نباشد.

اما با این حال هنوز سرنوشت این گروه به طور کامل مشخص نیست. الاهلی اگرچه اختلاف 3 امتیازی با تیم الجزیره دارد اما باتوجه به بازی رودررو در هفته پایانی، همه چیز قابل جبران به نظر می رسد.

تیم اول گروه A با تیم دوم گروه C که پرسپولیس در آن حضور دارد دیدار خواهد کرد و تیم دوم نیز با سرگروه جدال می کند.

باتوجه به داستان بازی با تیم های سعودی در زمین بی طرف، پرسپولیسی ها دوست دارند با الجزیره امارات روبرو شوند اما بازی پرسپولیس – السد پیش از بازی های گروه A برگزار می شود و همین موضوع، دیدار حساس با ژاوی و یارانش را در هاله ای از ابهام فرو برده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *