شوخی محسن هاشمی با تحریم- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

    Home/اخبار روز / شوخی محسن هاشمی با تحریم- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

شوخی محسن هاشمی با تحریم- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

خبرگزاری ایلنا: محسن هاشمی در حاشیه شصت و نهمین جلسه شورای شهر به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

رئیس شورای شهر با اشاره به محتویات جلسه امروز گفت: در این جلسه لایحه کاهش تخلفات ساختمانی که چندی پیش کلیات آن به تصویب رسیده بود، مورد بررسی قرار گرفت و با طرح چند پیشنهاد به تصویب رسید
رئیس شورای شهر در ادامه به سرانجام خط شش و هفت مترو اشاره کرد و گفت: خط هفت زمان قالیباف زودتر از موعد افتتاح شد و همین مساله موجب شد مشاجراتی در شورای چهارم ایجاد شود. من در بازدیدی که از خط هفت داشتم متوجه شدم این خط را نمی‌توان در زمان محدود ایمن کرد.

خبرگزاری ایلنا: محسن هاشمی در حاشیه شصت و نهمین جلسه شورای شهر به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

هاشمی با اشاره به اینکه شهردار هم صبح از خط هفت بازدید کرده است، افزود: با این حال احتمالا شش الی هفت کیلومتر از خط هفت تابستان امسال مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

رئیس شورا در رابطه با سرانجام برگزاری نمایشگاه الکامپ در تهران گفت: قرار نیست نمایشگاه‌های پرمخاطب در شهر تهران برگزار شود. این نمایشگاه (الکامپ) تخصصی بوده و فقط ایرانی‌ها در آن شرکت می‌کنند پس مخاطب چندانی نداشته و می‌تواند در محل نمایشگاه بین‌المللی برگزار شود.

وی در رابطه با میزان حضور کشورهای خارجی در نمایشگاه به شوخی گفت: شاید یکی از دستاوردهای تحریم همین باشد که کشورهای خارجی در نمایشگاه‌های ما شرکت نکرده و در نتیجه زیاد شلوغ نمی‌شوند.

هاشمی درباره اظهارات استاندار مبنی بر کلنگ‌زنی ساختمان پلاسکو در روز عید فطر تصریح کرد: مالک ساختمان یعنی بنیاد مستضعفان خواسته‌هایی دارد که پاسخگویی به آنها با مشکل روبروست. این موضوع مربوط به بنیاد مستضعفان است و بهتر است تکلیف پلاسکو را از این سازمان بپرسیم.

رئیس شورای شهر با اشاره به محتویات جلسه امروز گفت: در این جلسه لایحه کاهش تخلفات ساختمانی که چندی پیش کلیات آن به تصویب رسیده بود، مورد بررسی قرار گرفت و با طرح چند پیشنهاد به تصویب رسید. همچنین پرونده هشت باغ که برای تعیین تکلیف به صحن آمده بود، بررسی و به غیر از یک پرونده بقیه باغ تشخیص داده شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *