قیمت نفت کاهش یافت- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

    Home/اخبار روز / قیمت نفت کاهش یافت- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

قیمت نفت کاهش یافت- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

خبرگزاری مهر: در پایان معاملات قیمت نفت با سقوطی ۲ درصدی بسته شد، قیمت نفت خام آمریکا به پایین‌ترین سطح ۲ ماهه خود رسید و از سطح حمایت تکنیکال خود پایین‌تر رفت
بیل باروک، رییس شرکت اوراق بلولاین در شیکاگو، می‌گوید: تعرفه‌های تجاری بین اتحادیه اروپا، مکزیک و کانادا، و تنش‌های تجاری با چین، هم بر قیمت نفت خام فشار وارد کرده است.

فیلیپ استریبل، تحلیل‌گر شرکت اوراق آرجی‌او در شیکاگو، می‌گوید: ما حالا از سطح کلیدی حمایت تکنیکال هم پایین‌تر آمده‌ایم. وقتی قیمت‌ها از ۶۵.۵۰ پایین‌تر بیاید، واقعا با شتاب بیشتری سقوط خواهد کرد.

خبرگزاری مهر: در پایان معاملات قیمت نفت با سقوطی ۲ درصدی بسته شد، قیمت نفت خام آمریکا به پایین‌ترین سطح ۲ ماهه خود رسید و از سطح حمایت تکنیکال خود پایین‌تر رفت. درحالی که تولید نفت آمریکا در حال افزایش است، احتمال رشد عرضه جهانی وجود دارد و تنش‌های تجاری هم دوباره بالا گرفته است، سرمایه‌گذاران به فروش ذخایر نفت خود روی آورده‌اند.

سازمان اطلاعات انرژی آمریکا اعلام کرد که در ماه مارچ تولید نفت آمریکا به رکورد ۱۰.۴۷ میلیون بشکه در روز افزایش یافته است.

نفت خام آمریکا ۱.۰۶ دلار یا ۱.۶ درصد سقوط کرد و در ۶۴.۷۵ دلار برای هر بشکه، بسته شد. در طول معاملات امروز، قیمت این شاخص نفتی تا ۶۴.۵۷ دلار هم سقوط کرد که پایین‌ترین رکورد آن از ۱۰ آوریل تا کنون است.

هر دو شاخص نفتی با پیش‌بینی این‌که اوپک، که از ژانویه ۲۰۱۷ روزانه ۱.۸ میلیون بشکه از تولید خود کاسته است، به زودی عرضه نفت خود را تقویت خواهد کرد، تحت فشار قرار گرفته‌اند.

پیش‌خرید هر بشکه نفت برنت، ۱.۵۰ دلار، یا ۲ درصد از ارزش خود را از دست داد و در ۷۵.۲۹ دلار به کار خود پایان داد.

هفته گذشته قیمت نفت خام آمریکا حدود ۳ درصد سقوط کرد. این درحالی بود که این شاخص نفتی در هفته قبل از آن هم نزدیک به ۵ درصد از ارزش خود را از دست داده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *