نریمان‌جهان: خوشحال می‌شوم به تراکتور برگردم + شنیده شدن صدای انفجار در ریاض- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

    Home/اخبار روز / نریمان‌جهان: خوشحال می‌شوم به تراکتور برگردم + شنیده شدن صدای انفجار در ریاض- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

نریمان‌جهان: خوشحال می‌شوم به تراکتور برگردم + شنیده شدن صدای انفجار در ریاض- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

Posted in اخبار روز printfa , 0

خبرگزاری تسنیم: سامان نریمان جهان بعد از تساوی یک بر یک تیم‌های فوتبال گسترش فولاد و استقلال اظهار داشت: بازی خوبی بود و فکر می‌کنم تیم ما موقعیت‌های بیشتری داشت، آنها می‌خواستند که جایگاه‌شان را در بالای جدول حفظ کنند اما ما در شرایطی بودیم که نه در خطر سقوط هستیم و نه می‌توانیم قهرمان شویم
خبرگزاری تسنیم: سامان نریمان جهان بعد از تساوی یک بر یک تیم‌های فوتبال گسترش فولاد و استقلال اظهار داشت: بازی خوبی بود و فکر می‌کنم تیم ما موقعیت‌های بیشتری داشت، آنها می‌خواستند که جایگاه‌شان را در بالای جدول حفظ کنند اما ما در شرایطی بودیم که نه در خطر سقوط هستیم و نه می‌توانیم قهرمان شویم. فقط خواستیم در این بازی نشان دهیم که حق‌مان جایگاه‌های بالای جدول بود. در 5، 6 بازی نتوانستیم نتیجه بگیریم که در این بازی‌ها بدشانس بودیم.

هافبک تیم فوتبال گسترش فولاد دربار این که به نظر می‌رسید در این بازی انگیزه زیادی برای گلزنی داشته است اشاره کرد: خدا را شکر در این بازی موفق شدم پاس گل بدهم، البته یک گل هم نزدیک بود بزنم که با بدشانسی تبدیل به گل نشد، اما کلاً به استقلال خوب گل می‌زنم.

نریمان‌جهان درباره وضعیت تیم فوتبال تراکتورسازی و این که آیا تمایل دارد دوباره به این تیم بازگردد؟ تصریح کرد: در این رابطه هنوز صحبتی نشده، اما دوست دارم که تراکتورسازی به روزهای اوجش برگردد. تراکتورسازی تیمی است که باید برای کسب سهمیه آسیا بجنگد و در رتبه‌های بالای جدول باشد. خوشحال می‌شوم که دوباره به تراکتورسازی برگردم و با این تیم روزهای خوبی را تجربه کنم.

وی ادامه داد: این بازی بیشتر از این که برای ما مهم باشد برای استقلالی‌ها مهم بود در ابتدای بازی روی ناهماهنگی گل دریافت کردیم، اما بازی را خوب ادامه دادیم و در حالی که استقلال هم موقعیت‌هایی ایجاد کرد بازی را به تساوی کشاندیم. بازی، بازی جانداری بود و فکر می کنم نتیجه‌ای که در پایان رقم خورد عادلانه بود.

——————-

خبرگزاری فارس: به نقل از رویترز، شاهدان عینی در ریاض اعلام کردند که صدای ۲ انفجار در پایتخت عربستان شنیده شده است
خبرگزاری فارس: به نقل از رویترز، شاهدان عینی در ریاض اعلام کردند که صدای ۲ انفجار در پایتخت عربستان شنیده شده است.

شبکه اسکای نیوز گزارش داد که سامانه دفاعی موشکی عربستان یک فروند موشک بالستیک ارتش یمن و انصارالله را در آسمان ریاض رهگیری و هدف قرار داده است.

رسانه‌های سعودی می‌گویند که سامانه دفاعی موشکی عربستان، که هر دو پهپاد را منهدم کرده است.

منابع خبری عربستان می‌گویند که وقوع این انفجارها ناشی از هدف قرار دادن یک فروند موشک یمنی بوده است.

یگان پهپادی یمن، امروز چهارشنبه در یک عملیات پهپادی، فرودگاه «أبها» در «عسیر» عربستان و تاسیسات نفتی «آرامکو» در «جازان» را هدف قرار داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *