یونایتد در پی جذب ستاره‌های جام جهانی + خادم‌پور برای استقلال نورافکن می‌شود؟- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

    Home/اخبار روز / یونایتد در پی جذب ستاره‌های جام جهانی + خادم‌پور برای استقلال نورافکن می‌شود؟- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

یونایتد در پی جذب ستاره‌های جام جهانی + خادم‌پور برای استقلال نورافکن می‌شود؟- پرینتفا printfa.irدامنه مناسب نام تجاری

ورزش سه: هیروینگ لوزانو، وینگر مکزیکی یکی از این ستاره‌ها است. لوزانو بعد از بازی‌های درخشان خود در مرحله‌ی گروهی جام جهانی مورد توجه قرار گرفت و منچستریونایتد اولین باشگاهی بود که برای جذب او اقدام کرد
ورزش سه: هیروینگ لوزانو، وینگر مکزیکی یکی از این ستاره‌ها است. لوزانو بعد از بازی‌های درخشان خود در مرحله‌ی گروهی جام جهانی مورد توجه قرار گرفت و منچستریونایتد اولین باشگاهی بود که برای جذب او اقدام کرد. گفته می‌شود یونایتد برای جذب این فوتبالیست 22ساله‌ی پی‌اس‌وی آیندهوون، 35.5 میلیون پوند در نظر گرفته است. یعنی سه برابر مبلغی که شیاطین سرخ می‌توانستند پیش از جام جهانی برای خرید لوزانو پرداخت کنند.

یونایتد در عین حال برای جذب ویلیان برزیلی هم دست به کار شده است. گفته شده خوزه مورینیو برای انتقال هافبک چلسی به اولدترافورد با مبلغ 60 میلیون پوند موافقت کرده است. اما یک بار دیگر آقای خاص با رقیبی همیشگی مواجه است : بارسلونایی که می‌خواهد ویلیان 29ساله را به نیوکمپ ببرد. این هم می‌تواند به جنگ دو باشگاه بزرگ بر سر قیمت ختم شده و نقل و انتقالات این فصل را برای یونایتد بسیار پرهزینه کند.

اما این رقم می‌تواند بالاتر هم برود چرا که گفته می‌شود بارسلونا هم به شدت خواهان به خدمت گرفتن لوزانو شده است. پی‌اس‌وی امیدوار است این خبرها به نبرد دو غول باشگاهی اروپا منجر شده و در نهایت پول بیشتری نصیب باشگاه هلندی کند.

——————-

ورزش سه: سینا خادم پور در دیدار دوستانه استقلال فرصت مناسبی برای حضور در ترکیب آبی پوشان داشت و دقایق زیادی به عنوان هافبک دفاعی برای آبی ها به میدان رفت
خادم پور که در این دیدار در مرکز زمین و در کنار فرشید باقری حضور داشت، با توجه به مصدومیت چشمی، جدایی نورافکن و دیر اضافه شدن امید ابراهیمی شانس زیادی برای حضور در ترکیب آبی ها در ابتدای فصل دارد.

ورزش سه: سینا خادم پور در دیدار دوستانه استقلال فرصت مناسبی برای حضور در ترکیب آبی پوشان داشت و دقایق زیادی به عنوان هافبک دفاعی برای آبی ها به میدان رفت.

خادم پور که از نظر سنی شرایط مناسبی دارد این شانس را دارد که خود را به عنوان یک هافبک دفاعی جدید در استقلال معرفی کند و حالا شرایط نیز برای این بازیکن در رختکن استقلال کاملا مهیا و فراهم است.

خادم‌پور برای استقلال نورافکن می‌شود؟

این بازیکن که سابقه حضور در لیگ برتر با نفت تهران را در کارنامه خود دارد، با توجه به ترکیب مورد علاقه شفر و شرایط آبی ها، می تواند جانشین مناسبی برای نورافکن در مرکز زمین باشد. البته نورافکن فصل گذشته در اکثر دیدارهای در سمت چپ دفاع حضور داشت اما خود را با درخشش در مرکز زمین به فوتبال ایران معرفی کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *